Правила прийому до Хмельницького національного університету у 2023 році

Хмельницький національний університет запрошує на навчання.

Будь ласка, зверніть увагу на умови вступу та терміни проведення вступної кампанії у 2023 році.

Умови вступу на ОС “Бакалавр” на основі повної загальної середньої освіти можна переглянути за посиланням: https://pk.khmnu.edu.ua/school/

Умови вступу на ОС “Магістр” можна переглянути за посиланням: https://pk.khmnu.edu.ua/magistratura/

Перелік документів

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі для здобуття ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти:

– заяву, заповнену особисто вступником;

– копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

– копію сертифікату відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) 2020, 2021 років (за наявності);

– 2 копії документа, що посвідчує особу та громадянство (1, 2, 11 або 12 сторінки);

– 2 копії довідки з податкової інспекції про ідентифікаційний код;

– 6 (шість) кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;

– копію документів, що засвідчують право вступника на позаконкурсний вступ або першочергове зарахування (за наявності);

– копія приписного свідоцтва або військового квитка (за наявності).

Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, не пізніше строків для прийняття приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування.

Подання документів в електронній формі

Вступники на денну та заочну форми навчання подаватимуть заяви про вступ виключно в електронній формі.

У Хмельницькому національному університеті буде створений інформаційно-консультаційний центр, який у період вступної кампанії безкоштовно надаватиме послуги щодо реєстрації абітурієнтів та подачі ними електронних заяв у всі ВНЗ України. Центр буде розміщено в 3-му корпусі, аудиторія 103 (моб.тел.: (067) 122-68-60).

Університет має 5 гуртожитків із сучасними умовами для проживання. Усім студентам1-го курсу денної форми навчання, які потребують поселення в гуртожиток, надаються місця в гуртожитках навчального закладу.

Чекаємо на Вас!!!