Зустріч студентів кафедри міжнародної комунікації та політології з директором Агенції розвитку Хмельницького Олегом Черненком

Якісна підготовка здобувачів вищої освіти передбачає активну співпрацю з представниками роботодавців (стейкголдерами). Крім регулярних опитувань стейкголдерів щодо освітньої програми та освітніх компонентів, екскурсій в установи та організації, спільних науково-освітніх заходів тощо вельми продуктивними є  гостьові візити професіоналів-практиків.

Цими днями зі студентами кафедри міжнародної комунікації та політології зустрівся Олег Черненко – директор Агенції розвитку Хмельницького.

Спікер поділився зі здобувачами вищої освіти досвідом власної участі у політичній діяльності, надихаючи молодь на самореалізацію в цій сфері. Він підкреслив важливу роль молодих людей у творенні кращого майбутнього громади та України, зазначивши, що саме вони є рушійною силою змін. Також розповів про власний кар’єрний шлях та досвід участі в активних громадських заходах, де він мав можливість познайомитися з небайдужими та цілеспрямованими людьми, які поділяють його прагнення до змін.

Спікер наголосив на важливості вивчення мов, активної участі в суспільно-політичному житті: відвідування тренінгів, конференцій, участі у волонтерських проєктах, різноманітних стажуваннях та акцентував на необхідності розвитку навичок аналітичного мислення, комунікабельності, вміння працювати в команді тощо. Актуальними виявилися поради щодо пошуку ресурсів та можливостей і створення мережі контактів.

Олег Анатолійович заохотив студентів ставити амбітні цілі та вірити в себе, не боятися труднощів та невдач, постійно вчитися та розвиватися, використовувати всі можливості, які їм трапляються і запросив на стажування до Хмельницької міської ради.