Зустріч декана факультету міжнародних відносин і права, доцента кафедри міжнародної комунікації та політології Юрія Мудрика із Міністром закордонних справ Андрієм Сибігою

3 жовтня декан факультету міжнародних відносин і права Юрій Мудрик взяв участь у зустрічі з Міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою, на якій також були присутні директори інститутів та декани факультетів провідних закладів вищої освіти України, що займаються підготовкою фахівців у сфері міжнародних відносин.

Під час зустрічі міністр висловив вдячність освітянам за їхню працю і відзначив важливість підготовки молодих спеціалістів, які стануть основою української дипломатії. Він повідомив, що у жовтні-листопаді в Міністерстві буде оголошено новий набір на близько 50 посад і закликав студентів старших курсів та випускників нашого університету активно подавати свої кандидатури. Важливо, що це не просто робота — це можливість зробити внесок у нашу перемогу і забезпечити гідне місце України у світі.

Міністр також підкреслив важливість посилення взаємодії між МЗС і закладами вищої освіти, а також необхідність адаптації освітніх програм до нових викликів, що стоять перед нашою державою. Цілковито підтримуємо ідею постійної співпраці і нові кроки для залучення студентів нашого факультету до стажувань у Міністерстві та дипломатичних місіях вже у розробці. Це відкриває перед нашими студентами перспективи не лише навчання, а й практичної роботи, що є незамінним досвідом для їхньої кар’єри.

Загалом, ця зустріч підтвердила, що освіта, сфера міжнародних відносин і дипломатія сьогодні нерозривно пов’язані з питаннями національної безпеки та майбутнього України в системі міжнародних відносин. Від нашої співпраці з МЗС залежить, як швидко ми зможемо підготувати нових професіоналів, які ефективно боротимуться на дипломатичному фронті та забезпечать міжнародну підтримку у протистоянні агресії.