Збори учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості вищої освіти на тему «Самостійна робота студентів: інноваційні форми та доброчесність».

17-18 листопада 2020 року відбулися збори учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості вищої освіти на тему «Самостійна робота студентів: інноваційні форми та доброчесність».

Від спеціальності “Політологія” участь у них взяли Анжела Біга, Денис Нижник, Вікторія Налімова, Андрій Стаховський.

Співробітники відділу якості вищої освіти університету ознайомили здобувачів вищої освіти з інноваційними формами самостійної роботи, продемонстрували можливості програми Unicheck з виявлення академічного плагіату в навчальних текстах.

Студенти взяли участь в опитуванні щодо якості організації самостійної роботи здобувачів вищої освіти за дистанційними технологіями.
Дякуємо нашим студентам за бажання покращувати якість освіти у ХНУ!