Вийшла друком монографія Світлани Козаченко (к.пед.н., доц.) і Віталія Мудракова (к.філос.н., доц.) “Ціннісно-смислова компетентність політолога”

Якою ЛЮДИНОЮ має бути майбутній ПОЛІТОЛОГ? – це ключове питання монографії Світлани Козаченко (к.пед.н., доц.) і Віталія Мудракова (к.філос.н., доц.)! Вельми символічно, що книга вийшла друком у кінці першого навчального року наших студентів-політологів.

Пропоновану розвідку не варто вважати претензією на виключність у підготовці майбутніх політологів чи універсальним педагогічним ключем у цій справі. Цей нарис постає радше свідченням спроб ‘поставити питання’ щодо особливостей формування чи не найважливішої компетентності, а особливо у змінні часи із потребами світоглядних настанов та суспільних поводирів.

Це радше спроба виявити ті контури шляху для самих себе, яких треба дотримуватися у науково-педагогічній діяльності – підготовці фахівців-політологів рівня бакалавр.

Передумовами цих начерків були певний викладацький досвід гуманітарних та соціально-поведінкових дисциплін, а також робота над відкриттям спеціальності «Політологія» у Хмельницькому національному університеті.