Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «ДУХОВНІСТЬ В СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ: ДЕРЖАВОТВОРЧІ ТА ОСВІТНІ ВИМІРИ».

Під час актуальних доповідей та жвавих дискусій були обговорені питання категоріальної визначеності поняття «духовність», духовних чинників процесу державотворення, духовно-морального виховання молоді, ролі духовності, культури та освіти у політичному процесі, тенденцій розвитку релігії й релігійності в сучасному суспільстві.

Висловлюємо глибоку вдячність усім учасникам конференції, а також ініціаторам її проведення – Синюку Олегу Миколайовичу, проректору з наукової роботи Хмельницького національного університету, та Шевченку Анатолію Івановичу, директору Інституту проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України, а також тим, хто реалізував цей задум на практиці