Вебінар між Хмельницьким національним університетом та Європейським університетом, м. Тбілісі, Грузія.

Продовжується серія міжнародних вебінарів між Хмельницьким національним університетом та Європейським університетом, м. Тбілісі, Грузія.

Офіс міжнародних зв’язків Хмельницького національного університету інформує Вас, що 22 жовтня 2021 року буде проводитись третій вебінар із серії міжнародних онлайн вебінарів за участю викладачів Хмельницького національного університету та Європейського університету, м. Тбілісі, Грузія.

Вебінар буде проводитись виключно англійською мовою.

Організатори:

Відділ міжнародних зав’язків, Хмельницький національний університет

Офіс міжнародних зав’язків, Європейський університет, м. Тбілісі, Грузія.

Доповідачі:

Ольга Заславська–кандидатка політичних наук, доцентка кафедри міжнародної комунікації та політології Хмельницького національного університету.

Мікеіл Шавтваладзе – кандидат політичних наук, запрошений викладач Європейського університету, м. Тбілісі, Грузія.

Тема та графік проведення вебінару:

22.10.2021 14.00-15.00 год

The Political system of society. Particularities of the political system of Modern Ukraine and Georgia.

Модератори зустрічі:

Басистий Вадим. Провідний фахівець з міжнародних проєктів та програм, відділ міжнародних зв’язків, Хмельницький національний університет

Татія Долгідзе. Керівник офісу міжнародних зав’язків, Європейський університет, м. Тбілісі, Грузія.

Доєднатися до онлайн-вебінару можна за допомогою платформи Zoom за посиланням

Meeting ID: 532 217 2019 Passcode: 182022