Упродовж осіннього семестру студенти спеціальностей “Політологія” та “Міжнародні відносини” пройшли виробничу практику

Найбільш активною видалася співпраця з ГО “Заходи”, в межах якої Микита Андрєєв ознайомив студентів із практичними кейсами взаємодії з органами місцевої влади, Артур Красовський розповів про особливості та “підводні камені” реєстрації громадської організації, Єгор Рибак на воркшопі “Взаємодія в команді” навчив формувати команду активістів. Політологи та міжнародники відпрацьовували практичні навички командної роботи та створювали команду своєї мрії.

– На базі “Школи активіста” студенти взяли участь у тренінгах “Як залучити грант на власну ідею” від Альони Куровської, “Краудфандинг і як ефективно ним користуватись” від Романа Британчука та дізналися від Євгена Буцулаєва, як активістам захищати власні права в суді.

Крім того, студенти провели “Схід активної молоді Хмельниччини”, де організували “світове кафе”, на якому обговорили та прописали потреби молоді Хмельниччини, їх навички та можливі варіанти для задоволення потреб та вирішення проблем.

Підсумком проходження практики стала презентація проєктів, створених політологами та міжнародниками під менторством ГО “Заходи”: “Медіаграмотність для покоління ХУ”, “Адаптація ВПО на Хмельниччині” та “Допомога нужденним Хмельниччини”.

Дякуємо ГО “Заходи” за співпрацю!