Участь у зустрічі адміністрації університету зі студентами

15 грудня 2022 року відбулася зустріч ректора Сергія Матюха та адміністрації зі студентським самоврядуванням.

– На зустріч також були запрошені проректори навчального закладу, директор студмістечка, керівники відповідних відділів. Обговорювались питання, які найбільше цікавлять студентів.

Отже, найголовніші питання та відповіді на них:

-Коли розпочнеться навчальний семестр?

«Початок освітнього процесу планується 13 лютого. Але у зв’язку з ситуацією в країні, дата може змінитись», – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Лопатовський

-Як буде вирішуватися питання з формою навчання? Яка в пріоритеті?

«Швидше за все навчання буде проводитись очно. Але, знову ж таки, у зв’язку з військовим станом, все може змінитись.»

-Якщо буде очне навчання, яка ситуація з електроенергією в університеті? Чи будуть додаткові засоби живлення під час відключень?

«Так, додаткові засоби подачі електроенергії будуть задіюватися»

-Чому так холодно в гуртожитку? І як можна вирішити цю ситуацію ?

«Гуртожитки ХНУ підключені до міських котелень, тому ситуація в гуртожитках така ж сама, як і в інших будинках міста.

Питання енергоефективності на першому місці. Проблему, яка спостерігається зараз, можна вирішити завдяки встановленню пластикових вікон замість дерев’яних і проведенню зовнішнього утеплення фасадів. Так, як зараз скоротилось фінансування державою університету, це зробити практично не можливо.»