Участь студентів спеціальності “Політологія” у молодіжному хакатоні “Відкритий Уряд”

Політологи взяли участь у молодіжному хакатоні ідей для напрацювання програми дій Хмельницької громади в рамках ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» (OGP).Партнерство «Відкритий Уряд» — багатостороння міжнародна ініціатива, що покликана об‘єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. Учасники дізналися про результати виконання плану відкритого уряду за останні два роки та ознайомилися з доступними відкритими даними та сервісами Хмельницької міської ради. Під час мозкового штурму молодь запропонувала багато цікавих ідей, які незабаром будуть оформлені у вигляді проєктів.

Окрім політологів, учасниками хакатону стали студенти Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Хмельницького політехнічного фахового коледжу, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова, а також представники Молодіжної ради Хмельницького.

Залучення молодого покоління до розвитку громади – це інвестиція в майбутнє, що надає молоді можливість реалізувати свій потенціал, відчути свою причетність до змін та дозволяє створити місто, де молоді людям хочеться жити і працювати.