Студентка спеціальності “Політологія” Дар’я Лебідь стала учасницею стипендіальної програми від БО “МБФ “ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА”. Це офіційно зареєстрована українська організація, що створює освітні проєкти в Україні шляхом всебічної співпраці з “Help Us Help” (Канада).

Учасники програми відвідують “живі” зустрічі в різних містах України з крутезною 2-х або 4-х денною програмою подій (екскурсії, воркшопи, майстер-класи, нові знайомства тощо);  онлайн-зустрічі: тренінги, творчі збори, дискусії, зустрічі-знайомства з представниками громадської сфери, державного сектора, медіа, бізнесу, науки й культури тощо.

Також вони отримують стипендію щомісяця, яку можуть витратити для навчання, саморозвитку та здоров’я.

Як бонус, Стипендіати стають частиною спільноти зі студентів з різних закладів освіти України та отримують друзів з Канади.

Дар’я Лебідь виконує умови участі в проєкті, а саме:

1. Здобувати нові знання та навички шляхом проходження освітніх курсів, участі в майстер-класах, тренінгах тощо (саморозвиток).
  2. Підтримувати успішність свого навчання на рівні не нижче за середній рівень знань – «добре» (75 балів і більше).
  3. Брати активну участь у громадській, волонтерській, науковій (науково-технічній), творчій, культурній та спортивній діяльностях.
  4. Усіляко сприяти в реалізації освітніх та гуманітарних проєктів Фонду.
  5. Витрачати стипендію від Фонду на потреби, які безпосередньо пов’язанні з процесом навчання, із здобуттям навичок, активностями, Планом особистого розвитку за методикою «Самовдосконалення», а також особистим здоров’ям.