Співпраця кафедри міжнародної комунікації та політології з Хмельницькою міською радою

3 червня завершився польовий етап соціологічного дослідження думки хмельничан щодо стану та перспектив розвитку міста. Опитування проходило під керівництвом кандидатки політичних наук, доцентки, завідувачки кафедри міжнародної комунікації та політології ХНУ та очільниці Соціологічної лабораторії ХНУ Ольги Заславської. До опитування були долучені студенти спеціальностей “Політологія” та “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”.

Загалом було опитано 700 жителів громади у всіх мікрорайонах міста відповідно до вікової та гендерної вибірки. Результати дослідження будуть ключовим елементом у написанні Плану відновлення громади та використовуватимуться для розробки інших стратегічних документів.

20 червня міський голова Олександр Симчишин вручив подяки всім, хто долучився до роботи в якості волонтерів.