Політологи – члени літературного клубу “Роса”

Активну участь у культурно-мистецькому житті університету приймають і студенти-політологи. Поруч з участю в чисельній низці політичних форумів, що відбуваються у різних куточках України, Школі “Медійна грамотність”, студентських наукових конференціях вони є активними членами літературного клубу “Роса”- об’єднання поетів та прозаїків, що діє при студентському літературному театрі “Глорія” Хмельницького національного університету.

Цей театр давно здобув визнання не лише на теренах Поділля, але й усієї України. На засіданнях “Роси”, що відбувалися протягом усього навчального року, студенти мали чудову нагоду продемонструвати свій творчий доробок. З вуст Наталії Кацал та Дар’ї Коцюруби – студенток першого курсу групи ПОЛ-19 звучали поезія і прозові твори.

Звичайно, їх творчість мала виразну політичну спрямованість та є вербальним втіленням їх громадянської позиції. Також надзвичайно цікавими були твори й інших студентів-глоріанців. Безперечно, такі заходи сприяють професійному зростанню студентської молоді.

Зичимо клубу “Роса” (керівник Таїсія Петрівна Коваль) подальшого процвітання і щиро дякуємо за надану можливість.