Лекція на тему: «Мовна політика в сучасній Європі: соціолінгвістичний вимір»

6 грудня 2021 р. у Хмельницькому національному університеті відбулась лекція на тему: «Мовна політика в сучасній Європі: соціолінгвістичний вимір» для студентів гуманітарно-педагогічного факультету та факультету міжнародних відносин,зокрема політологів .

Лекцію читала докторка філолологічних наук, професорка Галина Мацюк (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Під час заняття ми розібрали 2 важливих питання :”Хто ж вони адресати мовної політики?” та “Багатомовність в країнах Європи”.

Теми є неймовірно актуальними на данний момент ,бо саме питання мови в нашій країні( і не тільки) стоїть дуже гостро.

Лекція вийшла мега-цікавою ,сподіваємось, що в найближчий час зможемо поспілкуватися ще.