Хмельницький став центром дискусії про те, як зробити владу більш прозорою та підзвітною перед громадянами. Тут відбувся масштабний форум, присвячений відкритому врядуванню, учасниками якого стали студенти та викладачі кафедри. Форум організований Агенцією розвитку м.Хмельницький (директор – Олег Черненко) та Хмельницькою міською радою.
Представники місцевої влади, громадських організацій, експерти та активні громадяни обговорили досягнення та виклики партнерства “Відкритий Уряд” на локальному рівні. Спікерами та спіерками форуму стали Наталія Окша, заступниця директора департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, завідуюча відділом Секретаріату Кабінету Міністрів України, секретарка Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”; Олеся Архипська, експертка з врядування громадської організації “Трансперенсі Інтернешнл Україна”, співголова Ќоординаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство – Відкритий Уряд”; Анастасія Козловцева, регіональна координаторка країн Східного Партнерства OGP; Олексій Коваленко, керівник ГО “Форум розвитку громадянського суспільства”, член Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи Партнерство “Відкритий Уряд”; Альона Береза, голова громадської організації “Жіночий Антикорупційний Рух”; Олексій Орловський, директор Програми “Демократія і належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, член Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”; Світлана Грищенко, керівниця проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення багаторівневого врядування, демократії таправ людини на місцевому рівні в Україні».
Під час заходу були представлені успішні кейси з різних міст України, які вже впровадили елементи відкритого врядування. Експерти та експертки поділилися своїми знаннями та досвідом, а учасники та учасниці мали змогу задати хвилюючі їх питання.
Форум у Хмельницькому став важливим кроком на шляху до створення більш відкритого та прозорого міста.
Студенти отримали можливість побачити, як теорія працює на практиці, познайомилися з однодумцями, представниками влади, громадських організацій та вчерговий раз переконалися, що їхні знання та вміння можуть бути корисними для суспільства.