Візит президента на Хмельниччину – у полі зору політологів ХНУ!

На Хмельниччині 3 та 4 червня з дводенною робочою поїздкою перебував президент України В. Зеленський. Глава держави відвідав об’єкти проєкту «Велике будівництво»: дитячий садочок у селі Давидківці та відрізок дороги М-12. Окрім того, прогулявся вулицею Проскурівською у Хмельницькому та завітав до гуртожитку №3 Хмельницького національного університету.

Другий день свого візиту президент провів у Кам’янці-Подільському.

Про що свідчить увага президента до об’єктів «Великого будівництва», чому значна частина візиту відбулась у закритому режимі та чи можна вважати, що візит В. Зеленського носить як інспекційний, так і політичний характер – проаналізувала для національних та місцевих ЗМІ кандидатка політичних наук, доцентка кафедри філософії і політології Хмельницького національного університету Ольга Заславська.