Участь політологів у публічному форумі «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами» (м. Харків)

Навіть великі відстані не зупиняють студентів-політологів від участі у різноманітних заходах, що сприяють їхньому професійному зростанню.

Цього разу ми відвідали місто Харків, де взяли участь у публічному форумі «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами».

На Форумі обговорили задекларовані владою конституційні зміни, запропонували своє бачення конституційного процесу та власні рекомендації щодо внесення змін до Конституції України.

Слід відзначити, що відбувся якісний діалог між громадянами, представниками політичних партій, народними депутатами України, депутатами місцевих рад, громадськими активістами, науковцями та експертами.

Дякуємо партнерам заходу – Національному Демократичному Інституту, ВГО «Інститут «Республіка» та Центру політико-правових реформ.