Участь політологів у тренінгу “Судова реформа: як громадськості впливати на місцях”, організованому Рухом ЧЕСНО

Студенти спеціальності “Політологія” спільно з викладачами Я.Ювсечком, О.Заславською та О.Посвістак 18 квітня відвідали практичний тренінг “Судова реформа: як громадськості впливати на місцях”, організований Рухом ЧЕСНО

Під час тренінгу учасники дізналися, що таке суддівська недоброчесність та як з нею можна боротися; які існують практичні й перевірені інструменти громадського контролю роботи суддів на місцях; де шукати інформацію про суддів, як її опрацьовувати та використовувати; які існують підводні камені поширення інформації про суддів; як уникнути дифамаційних та інших ризиків поширення інформації про суддів; яким чином громадянин може долучитися до очищення судової системи від недоброчесних суддів.

P.S. Особливо приємно було зустріти на тренінгу колишніх студентів