Студентів першого курсу радо зустрічає Хмельницький обласний художній музей

Традиційним є відвідування обласного художнього музею студентами Хмельницького національного університету при вивченні дисципліни «Культурологія».

Без перебільшення можна стверджувати, що найбільш яскравою й урочистою подією такі відвідини є для студентів-першокурсників, які щойно поповнили дружню студентську родину нашого університету.

Адже велика кількість студентів не є корінними мешканцями Хмельницького, тому й переступили поріг обласного художнього музею вперше.

Слід підкреслити, що знайомство з цією перлиною подільської культури відбувається в переддень святкування Дня міста Хмельницького, 80-річчя Хмельницької області й 55-річчя Хмельницького національного університету.

Колектив музею гостинно зустрічав студентів першого курсу Факультету міжнародних відносин спеціальності «Політологія», яка цьогоріч відкрилася в університеті.

Працівники музею щиро привітали першокурсників.