Ольга Заславська – спікерка круглого столу на тему“Впровадження добровільного локального огляду стану досягнення Цілей сталого розвитку ООН на рівні Хмельницької міської територіальної громади”

15 жовтня комунальною установою Хмельницької міської ради “Агенція розвитку Хмельницького” у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Швеції в межах впровадження проєкту “Посилене партнерство для сталого відновлення” було проведено круглий стіл на тему“Впровадження добровільного локального огляду стану досягнення Цілей сталого розвитку ООН на рівні Хмельницької міської територіальної громади”. Захід проведено з метою локального огляду стану досягнення Цілей сталого розвитку ООН на рівні Хмельницької міської територіальної громади. Учасниками круглого столу стали представники/представниці департаментів, установ, управлінь, відділів Хмельницької міської ради, представники/представниці громадських організацій громади, представники/представниці Програми розвитку ООН в Україні, запрошені експерти/експертки.Основними спікерами заходу були Олег Черненко, директор КУ “Агенція розвитку Хмельницького”; Олег Демчук, голова правління ГО “Агенція сталого розвитку “АСТАР” та Ольга Заславська, завідувачка кафедри міжнародної інформації та політології Хмельницького національного університету. В ході роботи представили та обговорили результати добровільного локального огляд стану досягнення Цілей сталого розвитку ООН на рівні Хмельницької міської територіальної громади та їх подальшого практичного застосування. Зокрема, Ольга Заславська розповіла про громадянську освіту як інструмент досягнення цілей сталого розвитку.