Студентки кафедри міжнародної комунікації та політології Ельміра Рашидова та Дар’я Лебідь вдало завершили проєкт, реалізований в рамках програми UpShift

Студентки кафедри міжнародної комунікації та політології Рашидова Ельміра та Лебідь Дарʼя вдало завершили свій власний проєкт, який реалізовували в рамках програми UpShift, що впроваджується в Хмельницькій області ГО «Заходи». Дівчата пройшли цікавий та нелегкий шлях проєктної діяльності. Ідея зʼявилась давно, але круто її реалізувати вдалося тільки зараз. Progressive school – це місце прогресивної молоді, яка протягом місяця розвивала та покращувала свої soft skills у розрізі державотворення. 4 блоки тренінгів (Антикор, адвокація, критичне мислення та публічні виступи) та дискусійна панель «Молодь Важлива» стали основою концепції проєкту, в реалізації якого допомагали викладачі нашої кафедри – круті та провідні спікери. Дівчата впевнені, що сталість проєкту гарантована, адже Progressive youth POWER!